| ancastoica a întrebat:

Hey lume! Doresc si eu sa imi cumpar niste casti wireless pentru telefon, dar nu vreau sa fie negre/gri; vreau sa fie colorate (mov/verzi/albastre nu conteaza) dar nu stiu de unde sa le iau. Am cautat pe net dar nu am gasit nimic.Si nu ma refer la casti de bagat in urechi; eu vreau din acelea arcuite pe cap. Daca puteti sa imi spuneti si mie niste site-uri de unde pot lua asa ceva, va rog. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......gorii.html aici iti alegi tot ce vrei:)

| PisssiMicc a răspuns:

Ai putea sa incerci in galati la magazinl modern acolo sigur vei gasi.

| PisssiMicc a răspuns:

Ai putea sa incerci in galati la magazinul modern acolo sigur vei gasi se mai numeste si wilmark.

| ancastoica explică:

Am gasit un tip de casti de care as vrea eu.nu sunt wireless dar imi plac.Insa au o singura problema: sunt prea scumpe; skullcandy se numesc... as vrea sa stiu daca exista de la alte firme tot in genul acestora.