| Tristam a întrebat:

Sunt din Clarasi si vreau sa imi cumpar si eu niste lentile de contact colorate/orice model pret maxim 1 milion. Daca ati putea sa imi spuneti de unde as putea sa cumpar si alte informatii necesare as fi foarte recunoscator tongue. De funda ma ocup euwinking. A da si daca puteti sa imi spuneti cum pot sa le comand in afara sa le platesc cu cardul happy. Prin telefon sau nu stiu orice. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Iru08 a răspuns:

Ma tem ca nu poti sa le comanzi pur si simplu laughing Lentilele de contact le iei de la orice Optica Medicala, dupa un control [nu trebuie neaparat sa ai probleme cu vederea, dar asa trebuie ]. Lentilele le schimbi odata la 3 luni, iar din Optica o sa-ti dea ei un lichid, pe care trebuie sa il schimbi la lentile imediat ce le-ai dat jos. Nu mai sunt sigura de pret, dar, daca vrei calitate superioara o sa te coste undeva la 98 de lei.
Ceao!big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara nu poti decat cu carti de credit accetate de site-urile respective, deci NU recomand! In tara sunt cateva site-uri si le gasesti f repede cu google. Eu nu iti recomand sa folosesti asa ceva nici macar de fun! Iti zgarie cristalinul si te ameteste in timpul purtarii lor.