| Andrutza987 a întrebat:

Hey ma puteti ajuta cu niste site-uri de tradus texte/cuvinte din engleza in romana si invers va rog. P.S. vreau sa se traduca foarte bine si sa poti intelege ceva. Va multumesc! (FUNDA pentru cel care imi da un site bun) happy

2 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Din puctul meu de vedere nici un site nu traduce foarte bine, sunt mari greseli de traducere asa ca mai bine ai incerca sa traduci cate un cuvant ca daca vrei fraze n-o sa reusesti. Incearca pe http://www.zeroo.be/traduceri/, mi se pare cel mai bun site care traduce cel mai bine.
O seara buna.