| stefan67890 a întrebat:

Hey...Mă puti ajuta cu un mic text pentru cea mai bună prietenă? (Vreau să îi mulțumesc că a fost lângă mine mereu)

3 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Dar tu te consideri un prieten bun pentru ea din moment ce ii "daruiesti" ideile altora?
Din moment ce o cunosti cel mai bine, de ce nu ii scrii tu cu propriile ganduri? Cineva de aici ti-ar scrie ceva banal pentru ca nu cunoaste persoana.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Napoleon făcea așa, punea pe secretar să îi scrie scrisorile intime.
Dacă a fost lângă tine în momente importante, amintește-le pe acelea, adaugă ce sentimente ai față de ea. Simplu. Nu este nevoie de mare măiestrie și filozofie.

| darrio2007 a răspuns:

„Iti multumesc pentru ca ai fost langa mine mereu"!
Atat pot scrie. Restul completezi tu.