| Ella2199 a întrebat:

Hey! Nimeni din clasa nu ma mai baga in seama si abia observ cand sunt suparata! Avem o colega noua si toti vorbesc numai cu ea si pe mine nu ma mai intreaba nici ce facsadNu sunt geloasa dar chiar sa nu mai imi zica nici hei? Nu stiu ce se intampla ma puteti ajuta? App nu am facut nimic! Fundita:*crying

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha thinking Sa analizez totul, din nou : Ai o colega noua si toata lumea vorbeste cu/despre ea. Nu stiu, intra si tu in vorba cu ei, du-te la fata aia si vorbeste cu ea. Sau pur si simplu du-te la altii ( colegi de la alte clase ) si vorbesti cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tind sa cred ca nu ai prea multe chestii interesante de zis incat sa te asculte careva mai mult de-o pauza.

| manuel72 a răspuns:

Deci ti-ai dat seama ca universul nu se mai invarte in jurul tau? Te cred ca esti dezamagita, dar le va trece tuturor.