| 5SOS a întrebat:

Hey, o intrebare numai pentru cei emo(fete sau baieti) nu conteaza! Ce v-a determinat sa deveniti emo, sa va imbracati mai mult in negru si sa va taiati venele? Ce ati simtit :suparare? Ca viata nu are rost nu-i asa?

1 răspuns:
| Karelia123 a răspuns:

Depinde poate fi si altfel:daca prietenii mei sunt emo, eu de ce sa nu fiu? sau ca viata nu are rost; eu cred ca nu e bine sa devii emo pentru ca iti faci rau tie insuti iar cei din jurul tau o sa aiba foarte mult de suferit iar viata merge inainte... funda?!big grin