| ChrisDylan a întrebat:

Hey oameni. Stiti cumva niste grupuri de Whatsapp si de Telegram pentru persoane tinere, singure? Sau pe unde pe internet as putea sa imi gasesc o partenera, in afara de aplicatiile dating. Am incercat tot ce era posibil pe Badoo, cred ca numai in 2 luni am bagat aproape peste 700 de lei, numai ca sa dau de fete care nici nu cauta sa discute, deci clar nu prea fac treaba cu aplicatia asta, insa inca mai incerc. Pana la urma sunt putine persoane care sa aiba un interes pe aplicatia asta. Ce solutii mi-ati putea da? Cu insistențele față de o femeie nu prea merge, dupa lungi refuzuri din partea fetelor, nu mai am ce sa schimb in legatura cu trecutul meu ghinionist. Inca sper la mai bine.

2 răspunsuri:
| Danny28 a răspuns:

Șterge repede cardul din Badoo fiindcă chiar dacă ai renunțat la abonament, tot îți vor lua bani. Mai bine îți cauți un hobby și te ții tare de el. Relațiile nu mai merită în ziua de azi.

| ChrisDylan explică (pentru Danny28):

Mda, e posibil sa fie ce zici tu, nu prea ne mai putem baza in nimeni in ziua de azi, in legatura cu abonamentul de pe Badoo, am reusit de mai multe ori sa anulez abonamentul, n am avut probleme de genul asta. In legatura cu ce zici tu, hobby ca hobby, dar suntem unii baieti/barbati (am 21) care cautam sprijin de la o femeie, asa vad eu o relatie adevarata, dragoste, sprijin reciproc, sex etc. Cu norocul pe care nu l-am avut. nu stiu ce as mai putea face in prezent, cum ziceai si tu, hobby, pasiune, ce o fi, chestiile astea nu pot tine locul cuiva, mai ales pentru astia ca mine care nu au prea avut sprijin din partea familiei.