| Bubbleee a întrebat:

Hey :* Sambata seara am comandat un telefon de pe net.Cam in cat timp va ajunge livrarea? O colega mi-a spus ca maine sau poimaine. Funda :X

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Pe marti o sa il ai, pentru ca duminica nu se lucreaza nici la ei!
Si normal ajunge cam in 48 de ore!
Deci cam pe marti o sa il ai acasa! tongue

| cat a răspuns:

Conteaza in primul rand daca este prin curier rapid sau posta. Prin curier cam 1-2 zile iar prin posta 2-4 zile. In plus conteaza ce scrie si pe site, adica daca iti livreaza comanda imediat ce au primit-o sau au un termen de cateva zile pana cand o expediaza.

| Diaste a răspuns:

Depinde de pe ce site l-ai comandat si cum se face livrarea ( prin curier rapid sau posta). Eu am comandat un telefon de pe telefonultau.eu si a doua zi l-am primit. Oricum, din moment ce ai pus comanda sambata mai dureaza cel putin pana luni pentru ca nu expediaza coletele decat in zilele lucratoare.

| Bephegor a răspuns:

Eu am comandat sambata un telefon de pe Pc Garage si marti a ajuns curierul