| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat ceva ieri TPU de pe net, si era la reducere maine expira reducerea, eu tot am reducerea daca am comandat-o ieri? ( inca nu a ajuns ) maine ajunge sau poimaine

Răspuns Câştigător
| AnAwesomeName a răspuns:

Pretul pe care trebuie sa il platesti este cel din momentul comenzii. Daca de exemplu tu faci comanda cu reducere si peste o ora expira reducerea chiar daca pachetul vine peste 1 saptamana tu platesti pretul redus ca in momentul comenzii.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pretul e cel din momentul comenzii

| PinkPanther001 a răspuns:

Vei primi comanda la pret redus.

| tadina125 a răspuns:

Asa ar trebuiwinking

| Anby a răspuns:

Dacă ai stabilit tranzacția în perioada în care era redus, vânzătorul este obligat să ți-l ofere la acel preț, chiar dacă încă nu ai plătit.