| Alinnnnnna a întrebat:

Hey'sint intr-o dilemma.sint i anul 1 la economie.Sincera sa fiu nu stiu de ce am ales aceasta facultate,pentru ca din liceu nu-mi placea matematica,dar nu aveam ce alege pe moment si aici am depus.Insa,examenele din semestrul 1 n-au mers prea bine,si daca nu reusesc sa dau ft bine semestrul 2 imi iau adio de a aceasta facultate.Eu sint sigura ca n-o sa dau bine examenele,si vreau sa schimb din septembrie facultatea,insa nu stiu exact la ce sa aplic.Precizez ca sint pasionata de poze,imi place sa pozez ft mult,am avut citeva lucrari in italia,apoi in franta,si imi mai place sa cant,insa acestea nu pot fi decit hobby pu mine.Parintii se vor upara rau,insa daca le explic ca asta-mi place ma vor incuraja,cine stie se face carte la conservatorii ceva?precizez ca invat in franta,deci imi va fi greu,oriunde as da in alta parte.insa nici aici nu mai pot sta,nu e de mine,mi-e ft greu.help please !funda

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Ce cauti tu in Franta? Hai inapoi in Romania, tara tuturor posibilitatilor. Si aici te orientezi tu. Se pare ca ai multe talente. Cu incurajarea parintilor (si a noastra) vei gasi locul potrivit.