| sabilopod a întrebat:

Hey. Site-ul UNArte e imposibil, deci am si eu o intrebare despre un program despre care am auzit. E un curs de design vestimentar, ce ajuta la pregatirea pentru inscrierea la departamentul de moda. E, am inteles, un curs de o luna, in fiecare an. As vrea sa stiu mai multe despre el. Mersi.

1 răspuns:
| phm a răspuns:

Buna, cursul de pregatire se desfasoara in doua etape a cate doua saptamani fiecare. M-am inscris si eu anul acesta, prea multe detalii nu am, dar o sa vad cand incepe, poate te ajut atunci mai mult, daca nu te-ai inscris.