| ArianaAry0000 a întrebat:

Hey tocmai ce mi-am luat un Nokia Lumia 710 si nu are un procesor unde sa pun cartela sim ci numai pentru Micro Sim... imi poate spune cineva daca pot sa trec cartela mea sim pe Micro Sim... dau funta :*

5 răspunsuri:
| ArianaAry0000 explică (pentru anca174):

Nu vreau sa cumpar nimic si nici sa vand laughing ce legatura are ce am zis eu cu site-ul dat de tine?straight face

| ArianaAry0000 explică:

Va multumesc tutror celor care ar fi stiut si m-ar fi ajutat.am rezolvat acum cateva minute.o zi perfecta sa aveti

| djSic a răspuns:

Buna! spune-mi si mie te rog cum ai procedat ca si eu ma confrunt cu aceeasi problema. multumesc frumos

| ArianaAry0000 explică (pentru djSic):

Am fost la centru respectiv de unde am cumparat telefon si mi-au taiat iei cartela mea (au facut-o microSim )