| AngoOra a întrebat:

am instalat fara sa vreau pluginul Sopcast si acum imi apare pagina de google schimbata. E alt fel asezata, nu mai e la fel si mie nu-mi comvine deloc.Cum pot sa fac sa dezinstalez pluginul asta si sa imi apare din nou pagina de google la fel ca inainte?
sper ca ati inteles la ce ma refer(daca nu stiti cu comentati)
thanks :X

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In ce browser ai instalat pluginul? In Mozilla te duci la tools(unelte)->suplimente si aici dezinstalezi pluginul!
In Internet Explorer 7, intră în meniul Tools > Manage Add-ons > Enable or Disable Add-ons; la Show trebuie să fie selectat Add-ons currently loaded in Internet Explorer, deruleză în jos până la Enabled, selectează-l pe cel căutat(sopcast), apasă Disable şi apoi OK.
Bafta! (daca vrei sa pastrezi pluginul fa-mi un print screen sa vad ce sa modificat la Google)

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce scrii adresa de pornire in Tools-> Options-> http://www.google.ro/ da clik pe OK jos in dreapta si apoi da un restart la browser!

| AngoOra explică:

Ms pentru sfat neluL, dar nu pot sa schimb pagina de pornire la mozila.
am dat la tools options si am scris acolo google, asa cum mi-au spus ceilalti la o alta intrebare, dar tot nu se schimba.cand dau iar pe mozila imi apare iar alta pagina de pornire.ce sa fac?sad

| AngoOra explică:

Tot nu vrea! crying