| AngoOra a întrebat:

am instalat fara sa vreau pluginul Sopcast si acum imi apare pagina de google schimbata. E alt fel asezata, nu mai e la fel si mie nu-mi comvine deloc.Cum pot sa fac sa dezinstalez pluginul asta si sa imi apare din nou pagina de google la fel ca inainte?

sper ca ati inteles la ce ma refer(daca nu stiti cu comentati)

thanks :X

3 răspunsuri:
| Marius_6821 a răspuns:

Ca sa dezinstalezi pluginul intri in My Computer>>Control Panel(este in partea stanga )>>Add or Remove Programs>> cauti pluginul Spotcast si ii dai remove
Ce Browser Folosesti? >>Daca folosesti Internet Explorer intri in >>My Computer>>Control Panel(este in partea stanga )>>Internet Options si la adres pui " http://google.ro "

| Wotan a răspuns:

Pai ce folosest, mozilla sau Iexplorer? la mozilla: tools>add-ons si cauti acolo toobaltu' sau ce vrei sa dezinstalezi ca sa apoi ca sa setezi google ca pagina de pornire intri direct pe google.ro si dai acolo click pe seteaza ca pagina de start sau tools>options si la home page scrii www. google.ro. la internet explorer dezinstalez la fel add-on'urile si ca sa schimbi pagina de pornire tools>internet options si stergi la hompage scrii www.coogle.ro

Răspuns utilizator avertizat