| FallingInReverse89x a întrebat:

am nevoie de putin ajutor. :-s
Deci eu inainte sa merg la strand, imi intind parul cu placa, pentru ca daca nu e intins sta cret. Si parul meu fiind pana la umeri. Arata foarte rau cretstraight face Dar dupa ce ies din bazin si vin acasa, pe drum mi se usuca parul si iar se increteste. Ce as putea face sa nu se mai increteasca?
Funda!:*

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Foloseste balsam dupa fiecare spalare. Iti lasa parul moale, matasos, usor de descurcat si nu se mai increteste tongue