| Florentinalory a întrebat:

am nevoie de un sfat! in ultimul timp sunt foarte geloasa atunci cand prietena mea cea mai buna i-a note mai mari ca mina sau cand vorbeste cu o alta fata incep sa fiu prea posesiva, chiar ne-am certat de cateva ori pe tema asta! Nu vreau sa o pierd din cauza asta, ce sa fac!?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu fi asa geloasa, sunt sigur ca daca ai fi putin mai indiferenta altcumva ar sta lucrurile.

Problema e ca iti pasa prea mult, de ce nu te bucuri pentru ea?

P.S Ai grija o poti pierde.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Daca nu iti controlezi gelozia fata de ea risti sa o pierzi ca prietena, fi mai indiferenta