| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce credeti ca inseamna atunci cand visezi ca esti cu un baiat pe care nu il stii deloc, dar care te avertizeaza de un prietenul din viata reala?
De fapt, prietena mea, i-a spus unui baiat ca-l plac, si baiatul acela ma place...
Pe baiatul din vis il visez de mai multa vreme, dar nu stiu de ce el vrea sa ma apere de cineva. Si eu nu il stiu deloc...
Ce poate insemna? Dau funda la interpretari. O prietena spus ca e posibil sa fie un baiat din viata trecuta, desi nu prea cred... e posibil.Astept raspuns.happyvoi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| xLouana a răspuns:

Eu cred ca esti prea frustrata de gandu` asta, si daca te gandesti obsesiv la un lucru acel lucru iti patru si in somn, alaturi de imagini pe care le.ai vazut in vaita reala dar nu ti le amintesti. Poate iti e frica de ceva in legatura cu acel baiat si nu esti in stare sa constientizezi. Oricum incearca sa.l cunosti mai bine inainte sa faci vre.un pas happy

Pace peace sign

2 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Http://www.acvaria.com/index.php?p=dictionar -> incearca sa cauti aici ce inseamna visul tau;)

| radomire a răspuns:

Cred ca tu ai temeri interioare in legatura cu baiatul din viata reala. Iar in vis subconstientul tau actioneaza ca atare. Recunoaste ca de fapt ti-e putin frica sa ai o relatie cu acest baiat.