| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... Am o prietena care si-a instalat o aplicatie cu jocuri pe telefonul mobil si ii consuma 3 euro/saptamana. Cum renunta la aceasta aplicatie pentru a nu-i mai consuma din credit. Multumesc.

5 răspunsuri:
| deceeu a răspuns:

O dezinstaleaza

| anonim_4396 explică (pentru deceeu):

Stiam si eu desteptule ca se dezinstaleaza, dar cum. Nu-mi mai raspunde la intrebare ca terminatul daca nu sti.

| deceeu a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi desteptule ca e undeva un director fisierele mele(sau cam asa ceva) si acolo cauti folderu unde e instalata si o dezinstalezi. DESTEPTULE

| anonim_4396 explică (pentru deceeu):

Vorbeste si tu gramatical. Epic Fail!

| deceeu a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde era george pruteanu reincarnat