| Pitbullllll a întrebat:

Am o vecina care primeste bani de la fica ei plecata in Anglina si merge la un magazin si ii scoate doar cu un simplu cod, imi poate spune cineva daca ii trimite prin paysafe/paypoint sau ceva de genul plsss!

Răspuns Câştigător
| Izuruexe a răspuns:

S-ar putea sa ii trimită prin western union sau moneygram. Te duci cu codul și buletinul și ridici banii

| Pitbullllll explică (pentru Izuruexe):

Pot fi ridicati banii si daca persoana care ii ridica e minora?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E plecată în Anglia nu anglina

| Celcestietot a răspuns:

Nu îi trimite prin paysafe clar. Poate că îi trimite banii prin skrill. Sigur nu introduce cardul in ceva vecina ta, după tastează un cod și mai apoi scoate banii? Ești sigur că este orice magazin sau este un ATM sau o bancă?