| anaxoRoxana a întrebat:

Am si eu o mica problema, cand introduc orice cartela intr-un telefon decodat imi tot spune "introduceti parola" dar eu nu am pus parola la SIM, nu ma lasa sa introduc o alta cartela in telefon decat cea a carei setari a fost pusa acea parola. Cum o pot afla?
Multumessc.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E vorba de parola aparatului, care este din 5 cifre. Daca telefonul e decodat, parola ar trebui sa fie 12345, sau ooooo.

| Theoryofabook a răspuns:

O poti duce la un magazin dinacela cu telefoane si ii poti ruga pe ei sa nu stiu decodeze sau ceva de genul, cred