| Ioana87423 a întrebat:

Am un Samsung ch@t322 si nu imi merge sa pun nici un joc pe el.Telefon ca al meu are si o colega de-a mea ...fix ca al meu si ei ii merg jocurile. Cand imi trag jocurile si dau sa le instalez imi spune ca descarcare java incorecta sau cv pe acolo. Ce sa fac? Am doar un joc pe telefon si m-am plictisit de el.

1 răspuns:
| ChryssIoana06 a răspuns:

Probabil ca nu mai ii merge softwereul. Daca este inca in garantie poti sa il duci la magazinul de unde l-ai luat si sa intrebi ce este cu el. Mult noroc!