| TheHobbitHere a întrebat:

am un telefon Samsung corby s3650.
Cineva a vrut sa imi trimita o melodie ( bineînteles ca aveam bluetoothul activat ) si scria dupa acolo un numar de exemplu 87833 iar dupa nu imi apare melodia trimisa.
De ce?
Funda

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acelasi numar(cod)trebuie introdus in ambele telefoane.Degeaba daca unul baga un numar iar celalalt alt numar.Nu se trimite.

| TheHobbitHere explică (pentru darrio2007):

Pai unde sa bag codul?

| darrio2007 a răspuns (pentru TheHobbitHere):

Cand va conectati amandoi, la trimiterea unui fisier iti cere un cod.Dar nu intotdeauna, Depinde si de telefoane.Cateodata cere doar acceptul persoanei care primeste.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil era codat al lui.Incearca sa bati codul aparut atunci cand cere, apoi sa dai,, accept,,.

| TheHobbitHere explică (pentru Danut_Popa_1961):

Pai nu imi apare nimic mie