| ErikaNow a întrebat:

As vrea sa am mai multi prieteni si sa ma ajutati sa creez un fel de club de prieteni, in care puteti intra cu conditia de a nu vorbi urat sau alte lucruri rele. Sper sa veniti cat mai multi.

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Ce ai facut din intrebarea lui ErikaNow? Club de fotbal? rolling on the floor
Si daca intreba cineva despre cresterea viermilor de matase, tu tot de Arsenal aduceai vorba. Tare... rolling on the floor As vrea sa vina ErikaTomorow si sa va porcaiasca pe amandoi, pana nu mai nimeriti usa. big grin

21 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Îmi bag pla în clubul tău. Sunt admis?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Tensiune inaintea marelui meci?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Hai că mai e laughing Eu acum îl aștept pe cel de pe 3.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Nu știu dacă se intersectează meciurile românilor cu ale lui Manchester dar oricum nu am de gând să mă uit la români, fotbal de rahat.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Maine e meci de antrenament pentru Arsenal,, avem in Bulgaria cu Ludogorets, acum in weekend marele derby cu gainusele, iar apoi vine pauza competitionala si dupa... sa ne tinem tare!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Era frumos fotbalul din Romania inainte,, ma uitam si eu. O aveam pe Steaua ca favorita.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Era...Eu țineam cu Rapid.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Acum rivalitatea noastra apusa din liga 1 se da in Permier League, in magia fotbalului! Arsenal-United/

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Premier*

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dap. Abia aștept să mă bucur de fotbal în primul rând la meciul ăla.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Aproape 3 saptamani pana la acel meci si deja il traiesc din plin... sper din suflet ca Arsenal sa castige!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă câștigă arsenal o să faci un mișto pe aici de diavoli laughing Dacă câștigă diavolii sper să pot să îți spun că echipa ta a jucat foarte bine, sper. Dacă câștigă Arsenal, asta e, deși nu aș vrea să mă gândesc la așa ceva.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Evident ca voi face misto si o sa petrec tot restul zilei! Daca United va castiga,, as prefera sa castige pe teren si nu cu fluierasi sau greseli de genul/
Fii sigur ca voi felicita si o sa incerc sa fiu fair-play indiferent!
Nu concep o infrangere in meciul asta!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și eu sincer vreau ca echipa să merite victoria, să se joace fotbal. Adică să nu ai motive să contești rezultatul.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pana acum nu am dat de nimeni care sa tina cu dusmanul,, am dat de tine! Chiar admit aceste intepaturi ale rivalitatii... indiferent daca United merita sau nu victoria, voi tine partea clubului meu.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nici tu nu scapi de eventualele ironii,, Dorotico!

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Numai prietenul tau broken a incercat sa fie ironic cu mine dar l-am lasat in pace, am vazut ca omul incerca sa fie cinic si ironic in toate raspunsurile. big grin Atat putea el. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Mie mi-ai permite? Ce mai faci tu?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Glumesti? Nu am mai vorbit cu tine trei saptamani pentru ca ai emis un "bwahaha". Deci, ti-as permite? happy
Ce fac? Mai uit la o mini serie: Childhood's end, se zice ca e cel mai bun film facut de canalul Sci-fi iar maine am sa intru aici sa fac curat in mesajele de la zapaciti.
Noapte buna. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Pentru un 'bwhahahaha' n-ai vorbit cu mine? Dorotico,, stii ca esti speciala pentru mine, cum ti-as face una ca asta?
Te pup/

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce ai facut din intrebarea lui ErikaNow? Club de fotbal? rolling on the floor
Si daca intreba cineva despre cresterea viermilor de matase, tu tot de Arsenal aduceai vorba. Tare... rolling on the floor As vrea sa vina ErikaTomorow si sa va porcaiasca pe amandoi, pana nu mai nimeriti usa. big grin

| justanotheruser99 a răspuns:

Pot sa îți fiu si eu prietenă, daca dorești bine inteles laughing