| Mark_8978 a întrebat:

As vrea sa incep sa desenez anime-uri (pe foaie, nu net) si nu prea stiu ce as putea desena sa fie mai usor, am incercat multe dar grele si nu mi-au reusit, daca imi puteti da ceva sa fie cu link. Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| EuAndreia a răspuns:

Iti dau eu un sfat; mai intai incepe să desenezi structura unei femei si dupa ce iti iese poti faci si anime-uri.Eu desenez super bine si ma pricep la portrete etc.

| StupidLover a răspuns:

Sfat:mai intai deseneaza diferite parti ale corpului fetei ex: ochi gura etc. si o sa reusesti pana la urmawinking succes