| Pitac_Luminita_1993 a întrebat:

In ultimul timp nu prea stiu ce sa desenez. Imi puteti da putina imaginatie. Ce as putea desena?

Răspuns Câştigător
| c8cilu a răspuns:

laughing in primul rand ar trebui sa iti golesti mintea fa o conpozitie de 3-5personaje ce insemndand asta, ce vezi tu zi de zi oameni care asteapta auto-buzu, copii care se joaca, un meci de baschet, etc. si natura static deseneaza obiecte pahare, vase, (cand desenam eu mama a ramas fara farfurilaughing ) dati drumu la imaginative fa tot ce iti trece prin caphappy

1 răspuns:
| EllaMateeaNed a răspuns:

Un peisaj de primavara,de iarna,de vara, de toamna, dintr-un parc, dintr-un cimitir, dintr-o casa ceva de genu asta.