| justme_4472 a întrebat:

Hey` TPU! azi mi-a mers cel mai prostat wits' endam spart pana sh o farfurie... voi credeti ca cioburile aduc noroc pentru ca sunt ft multe argumente cu referire la sta. unii zic ca aduc ghinion altii noroc... voi ce credeti?
:*:*:*

2 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Eu nu cred in nici una din astea. Parerea mea este ca cioburile nu aduc nici ghinion nici noroc. Alte chestii aduc, dar nu asta. Cel putin asa zic eu.

| perfusion a răspuns:

Nu inseamna nimic! Incearca sa nu crezi in astea, deoarece subconstientul tau va face lucrurile in asa fel incat sa iti mearga prost daca faci o chestie de genul. Asta e, se intampla oricui sa aiba o zi proasta. Sper ca ti-am fost de folos.