| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost perioada cea mai mare in care nu ati iesit din casa? Exculdem atunci cand ati fost raciti sau cand ati avut varsat de vant laughing
La mine cred ca a fost cam o saptamana. Asta s-a intamplat in vacanta de iarna din 2016.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

9 zile, intr-o sesiune, intre doua examene. Am mancat mamaliga, ca pierdeam mai putin timp decat daca ma duceam sa cumpar paine (si faceam si ceva economie)

| Drimmero a răspuns:

Nu exista sa nu ies din casa macar o zi,, eu daca nu iau o gura de aer mai mereu, deja innebunesc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Poti sa deschizi geamul ca sa iei o gura de aer laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu are niciun farmec daca nu iau strazile si drumurile la pas, cel mai mult imi place mersul pe jos,, miscarea.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ala e lucrul care imi place cel mai putin, mersul, mai ales pe strada, unde sunt multi oameni (alt lucru pe care nu il suport)

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

N-am probleme de genul in societate,, il salut pana si pe cel care n-are casa, sunt prea sociabil uneori si prea direct. Cu oamenii nu am probleme, nu sunt introvertit asa ca imi face placere sa mai discut cu omul ca tot omu'

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Mie nu imi place sa vorbesc cu oamenii, mai ales cu cei pe care nu ii cunosc, uneori sunt si persoane pe care le cunosc, dar ma prefac ca nu le vad, ca nu am chef de discutii, sa nu mai zic de persoanele pe care nu le suport (sunt prea multe), cum le vad, ma duc in directia opusa fara sa stau pe ganduri.

| justanotheruser99 a răspuns:

Cred ca mai puțin de o săptămână. Eu ies aproape in fiecare zi din casa, sunt hiperactiva si ma super agit daca nu ies afara si fac mișcare.

| Mieeez666 a răspuns:

Timp de 3 ani, 2 luni, 5 saptamani si 6 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca am stat o luna fara sa ies din casa in vara lui 2015 si dupa m-a obligat mama sa ies afara... laughing)

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow, asta e impresionant. Si pe mine ma obliga parintii sa mai ies din casa, dar bag scuza aia cu "e prea frig afara, acum pot sa ma intorc la mine in camera?", si merge de fiecare data laughing
Nu prea ies nici din camera de la mine, doar cand am nevoie la baie, sau cand ma duc la bucatarie sa imi iau de mancare, si tot la mine in camera mananc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O luna intreaga cam exact acum un an pe vremea asta cand mi-am rupt piciorul. Bine, dupa am mai stat inca o luna in casa fara sa ies dar sa zicem ca topaitul intr-un picior pana la spital e o iesire afara laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 Luni, aproape 3 daca nu se pune la socoteala ca in prima luna am iesit vreo 3-5 zile laughing Cum ieseam si dadeam de putin aer/vant/aer conditionat ma lua ameteala si niste dureri ingrozitoare de cap, ceva divin laughing Imi era frica sa mai ies din casa rolling on the floor

| HandaSei a răspuns:

Ies extrem de rar din casă, cam maxim o dată pe la vreo 2 luni și atunci dacă este strict necesar... :/

Dar acum cred că mi-am bătut orice record anterior, nu am mai ieșit cam de prin vară, de pe la începutul lui august dacă nu mă înșel, iar asta fără nici cea mai mică glumă!

Deci da, "No Lifer" convins! rolling on the floor

| ălkjmhgf a răspuns:

Cea mai lungă perioadă a fost pe la sfârşitul anului trecut, şi am stat 2 luni fără să ies.

| suntsuper a răspuns:

Vreo 2 sau 3 luni, in vacanta asta de vara

| KenNine a răspuns:

Eu nu ies cu lunile, numai urgentele ce mai ies.Asa cel mai mult fara sa ies deloc a fost acum 1 an c and n-am iesit 7 luni din camera mea, dar din casa nu stiu.

| EzeQuielz a răspuns:

În majoritatea vacanțelor nu prea ies din casă, mai puțin vacanța de vară. laughing