| anonim_4396 a întrebat:

Care e rostul vietii?
Care e rostul nostru?
Nu-mi place viata asta, daca as avea un buton prin care sa-mi termin existenta l-as apasa fara ezitare si fara regret.
Intrebarea asta e mai mult un anunt, vreau sa va spun ca de acum inainte nu o sa mai intru pe TPU.
Mi-a parut bine ca v-am cunoscut pe cei pe care v-am cunoscut.
Adio!

48 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

O micuta depresie, asa ca de sarbatori. Stai linistit, ca m-am intors, nu mai plec de pe acest site, o sa raman aici, imi place mult prea mult ca sa renunt la el.

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Nu mint, dar pana la urma m-am decis ca sa nu mai plec, o sa raman aici, nu o sa scapati voi de mine laughing

| syd2 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nici macar nu ma stii chiar si virtual.In al doilea rand Ok.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai asa o sa si ramana, nu plec nicaieri, o sa raman aici, am incercat sa renunt la el, dar dupa cateva ore, am esuat, pur si simplu nu pot sa renunt la acest site. In plus, viata ta ar fi terminata fara mine laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Bineinteles laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

De ce sa fie terminata? Viata mea nu depinde de nimic din spatiul virtual,, ti-o zic la modul serios!
Esti aici de-al casei/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

happy

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Mie-mi spui! laughing

De 6 ani intru in fiecare zi.
Oricat de plictisitor ar fi, tot intru si imi pierd vremea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Stiam eu devil

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Okeiiii. happy

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Mayhem666):

Era un pa ironic. Știam că nu pleci laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Nu eram ironic, atunci chiar am vorbit super serios, dar intre timp m-am razgandit.

| anonimg a răspuns:

Sa nu ne mai sperii. Caci si eu chiar daca sunt mai tacut si mai ciudat intr-un colt al 'casei', tot tin la voi toti.
Ma bucur ca acum este bine. Cat imi doresc sa aduc bucurie celor intristati si nadejde celor fara speranta!
Si cat de neagra s-ar pune viata inaintea noastra, intotdeauna exista o solutie. Nu este o zicala, ci este adevar. Cel mai rau este ca nu suntem unii langa altii. Un umar pe care sa se planga, o imbratisare atunci cand e nevoie, o strangere de mana. face parte din viata si nevoia fiecaruia -de a primi si de a oferi. Dar pana la urma e bun si internetul decat deloc. De aceea este de apreciat intreaga conducere TPU! Dar si membrilor care o alcatuiesc.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te cred. Vei ramane pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu intrasem numai ca sa-ti zic ca nu prea cred ce ai spus, dar vad ca s-a clarificat deja treaba.

| MariaDN2002 a răspuns:

Nu merită să iei decizii, nimeni nu ar trebui sa fie capabil sa isi ia viata, deoarece nu ne apartine!

| Mayhem666 a răspuns (pentru MariaDN2002):

Ba sunt destul de sigur ca propria noastra viata ne apartine.