| anonimaaaaaa a întrebat:

Imi place un baiat care l`am cunoscut intr-o seara acum 2 saptamani...
De la inceput mi s`a parut dragut si tot am vorbit pe mess. si el mi-am spus daca vreau sa fiu cu el eu nu sunt sgura daca ma place desii multi spun ca ma place. Ajutati`ma

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Dc sa nu interci?
risti, castigi
deci...lasa te dusa de val
:*
n ai ce pierde
doar sa nu pui suflet de la inceput

| theodoraafi a răspuns:

Da-i o sansa, daca te-a intrebat daca vreti sa fiti impreuna cu siguranta te place, nu cred ca ar face asta daca nu te-ar placea catusi de putin...

cum am mai zis, parerea mea este sa ii dai o sansa, stii cum se zice"incercarea moare n-are", si mai ales daca ti-a placut de el happy

succesbig grin

| smileysmiley a răspuns:

Daca nu esti suficient de sigura ca el te place, spun`i sa-ti dovedeasca acest lucru. Sa fiti numai voi 2 intr-un loc restrans unde sa-l poti privi in ochi si sa vezi daca te iubeste cu adevarat, e cea mai buna solutie ca sa vezi daca isi bate jocwinking
Daca prietenele tale iti spun ca te place, poate baiatu chiar te place, si poate e mai rusinos. Acorda`i o sansawinking
Accepta, si vezi cum se comporta cu tine, daca e rece, sau daca da semne ca te iubeste. Daca este rece, paraseste`l pana nu e prea tarziu daca nu ramanesti asa :X
Multa bafta smug