| denyloveyou a întrebat:

Hey TPU... caut admine la o pagina de pe facebook.
intrebarile si regulile sunt
CAUTAM ADMINE
-cati ani ai?
-de unde esti
-cum te numesti
-de ce vrei sa fii admina
-cate ore poti sta pe pagina?(cel putni o ora)
-cate poze postezi pe zi(cel putin 8)
-cate likeuri poti aduce pe zi(cel putin 5)
-ai fi in stare sa folosesti aceasta pagina pentru a creste pagina ta?
-nu te certi cu cei de pe facebook(nu pe aceasta pagina)
-stii sa faci joculete sau povesti
ce programe de modificat poze ai
pagina este:http://www.facebook.com/pages/Jurnalul-Unei-Fete/3702652 29748238?ref=hl
vreau sa raspunda doar cele care vor sa fie admine ..restul nu ma intereseaza parerea voastra despre pagina...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu care vroiam sa-ti zic ca e super tare big grin
Asa din curiozitate, daca vrei sa raspunzi. Daca nu, nu-i grav happy
De ce cautati toti numai admine? Adminii ce au? Sau ce n-au?

| denyloveyou explică (pentru anonim_4396):

Msshappypai daca ai avea o pagina ai intelege...adminii ma ajuta la postari povesti, mai multe si nu trebuie sa fac eu totul...ca si cum te-ar ajuta mai multe la o singura treaba, intelegi? si app am zis ca nu vreau pareri de la altii despre pagina caci sunt altii carora nu le plac pagina.

| Patry28Thaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Saluut! Si eu am o pagina : Sweet Girl; X
...are doar 192 de like-uri dar as dori sa o fac cat mai mare si populara! Caut ADMINI dar si ADMINE. trebuie sa postezi in jur de 4-5 poze pe zi si e ok...lasa Email-ul tau la mesaj si poate te pun ADMIN happy

| Panda13 a răspuns:

1.Am 13 ani happy
2.Sunt din Oradea happy
3.Ma numesc Debora [Debo] happy
4. Vreau sa fiu admina pentru ca imi place sa postez poze happy
5.Pe pagina pot sa stau cateva ore pe zi deoarece calculator meu are parola iar eu nu o stiu [am acces la el doar cand unul dintre parinti imi face parola, e un mod de a ma pedepsi pentru gafele enorme care le fac]
6.Pot sa postez si mai mult de 8 poze happy
7.Nu stiu cate likeuri pot sa aduc zilnic happy
8.NU
9.Normal ca nu o sa ma cert cu fanii happy
10.Stiu sa fac jocuri dar povesti nu sad
11.Am photoscape happy

Sper sa ma incadrez happy

| AnaLove2014 a răspuns:

1.13
2.Slatina
3.Ana
4.Pentru ca imi place sa postez poze etc
5.4-5 (in timpul scolii 2-3)
6.30-40(in timpul scolii 10-20)
7.10
8. Nu vreau sa imi cresc paginiile cu ajutorul muncii altora.
9. nu
10.da
11.pizap,photo mania, ipiccy, pixlr, photo funia, foto flexer etc

| Zmady a răspuns:

Buna! Daca mai ai nevoie de admine as vrea eu.