| DenyDenysaa a întrebat:

Hey tpu..caut admini la o pagina de 404 de likeuri..regulile sunt
-cati ani ai?
-de unde esti
-cum te numesti
-de ce vrei sa fii admina
-cate ore poti sta pe pagina?(cel putni o ora)
-cate poze postezi pe zi(cel putin 8)
-cate likeuri poti aduce pe zi(cel putin 5)
-ai fi in stare sa folosesti aceasta pagina pentru a creste pagina ta?
-nu te certi cu cei de pe facebook(nu pe aceasta pagina)
-stii sa faci joculete sau povesti
ce programe de modificat poze ai
SI CAM ATAT.
pagina este http://www.facebook.com/pages/Jurnalul-Unei-Fete/3702652 29748238?ref=hl

Răspuns Câştigător
| Skittles1421 a răspuns:

Am 12 ani, sunt din Brasov, Daria Pop(am dat like la pagina), vreau sa fiu admina deoarece sunt activa, pot sta in jur de 5-7 ore pe pagina,nu folosesc pagina in interesul meu, programe am PhotoShop, PhotoScape, Photo Grid, etc...si sunt foarte creativa (si modesta tongue) si pot face povesti si jocuri...:*

| DenyDenysaa explică (pentru Skittles1421):

Ok..lasa-mi id-ul tau prin mesaj si mai vb acolo ok?

3 răspunsuri:
| duuh a răspuns:

Pagina e naspa, iar tu nu stii sa faci diferenta diferenta intre reguli si intrebari.

| DenyDenysaa explică (pentru duuh):

Auzi stii ce nu mai comenta daca nu iti place, nu mai intereseaza permit sa comenteze doar cei care vor sa fie admini