| purplerainbow a întrebat:

Ce ati facut la examenul de azi de la romana? Cum vi s-au parut subiectele? Ce credeti ca a fost cel mai greu? Dar cel mai usor?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Am facut bine. Visez la o nota peste 9, 60-9, 70 laughing
Subiectele? Asa si asa. Destul de simple.
Cel mai greu mi s-a parut exercitiul 5 de la Subiectul 1 A.
Cel mai usor. Subiectul 2 A tot. ala cu sinonimele. demonstratia ca este basm.

Bafta

2 răspunsuri:
| DeeaDeutzaaa a răspuns:

A fost asa si asa! Nici foarte greu dar nici foarte usor! Nu ma asteptam sa ne dea basmulwinking

| mynorra07 a răspuns:

A fost greu "B" de la primul subiectstraight face cu basmul. ca n'am stiut definitia sadcrying. si cel mai usor sinonimele big grinlaughing