| anaservic a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca saruti o ruda moarta in realitate, dar in vis vie?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Fiecare vis are rostul lui.Visele,coşmarurile sunt imagini, informaţii pe care creierul le prelucrează în somn.Deobicei visele previn anumite lucruri, mai mult sau mai puţin importante.
Baftă.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu inseamna nimic sunt zvonuri din secolul 19.

| birdie14 a răspuns:

Fiecare vis are rostul lui.Visele,coşmarurile sunt imagini, informaţii pe care creierul le prelucrează în somn.Deobicei visele previn anumite lucruri, mai mult sau mai puţin importante.
Baftă.

| Skylar a răspuns:

You sick fu.ck!