| Deea2900 a întrebat:

Hey TPU!
Ce parere aveti despre Justin Bieber?thinking[sau cum i se mai spune Justin Barbie, Bere.]

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

E cam infumurat si are cap de mop dar canta frumusel asta e parerea mea

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Eu n-am nimic cu el,adica e talentat,e frumusel dar mi se pare cam disperat dupa fete laughing.Si na acum sa nu ma jignesti ca am spus asta dar asta-i parerea mea:e un pic fraier, adica noi cei din Romania l-am batjocori foarte mult daca ar veni la noi in tara(unii), pentru ca are o frizura de gay si ca e cam mic(ar trebui sa se apuce de baschetlaughing ).Am spus asta pentru ca cunosc foarte bine Romania si stiu ce fel de persoane sunt in tara asta.Deci practic concluzia mea e ca ar trebui sa mai faca ceva si cu inaltimea lui dar si cu fetele laughing

| christine044 a răspuns:

Mai, mie una imi place Justin. Mi se pare simpatic si faptul ca are o voce mai subtirica nu-l face nici femeie, nici gay, nici altete de genul asta. Nu ma dau in vant dupa muzica lui, nu ma obsedeaza, dar asta nu inseamna ca il dispretuiesc. Nu mi se pare corect ce se spune despre el, orice-ar fi. Nu e normal sa se ia toti unii dupa altii si sa-l porecleasca in fel si chip, dar se intampla. Personal, il simpatizez, mai ales ca are fata aia de copil dragalas laughing