| SaraYang18 a întrebat:

Cei care ati vazut filmul "Meet Joe Black"("Întâlnire cu Joe Black") din 1998 cu Brad Pitt, cum vi s-a parut? V-ati mai uita la el? Ce parere aveti de Brad Pitt ca actor?

2 răspunsuri:
| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0119643/?ref_=fn_al_tt_1

Este un film foarte bun, Brad Pitt joaca bine avand in vedere ca dupa "interviu cu un vampir" si-a inceput efectiv cariera de actor bun!

| SaraYang18 explică (pentru Hoteteu_Nicolae_1985):

AM vazut filmul dar am vrut sa vad si alte pareri. Mi-a placut foarte mult. O capodopera! Am vazut multe filme dar acesta pur si simplu m-a lasat fara cuvinte.