| DennD a întrebat:

happy Cine imi spune si mie cate carti sunt din seria " The Vampire Diaries " si cum se numesc? Thks. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

Hey. in seria jurnalele vampirilor[:X:X] sunt 7 carti. pana acum nu au aparut decat primele 6: trezirea, lupta, furia, reuniunea, [si umatarele 3 din seria intoarcerea]:caderea noptii, suflete-umbra si ce.a de.a 3a[a 7a] a carei nume nu il cunosc.
de asemenea mai sunt suplimente ale acestor carti la revista Bravo [a aparut cartea a2a pe 21 iunie iar prima prin mai].
spar ca te.am ajutat

2 răspunsuri:
| Cristi199676 a răspuns:

Hmm stiu ca pe 15 sept o sa apara si sezonul 3 (in U.S.A.) dar oare or sa mai continue?