| Panteraa a întrebat:

Cum a inceput scoala, cum au inceput si temele pe TPU. Ce ziceti de asta?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pai da, si noi suntem de vina pentru asta ca i-am invatat pe multi ca daca ne cer/dau o funda, noi o sa le facem temele.
Inteleg o intrebare acolo, la modu general despre matematica sau despre predicat, dar nu toata tema sau compuneri intregi laughing
Pana una alta cred ca daca nu raspundem la intrebari cu teme, o sa dispara happy

| Panteraa explică (pentru Castorul):

Ai dreptate happy

| Castorul a răspuns (pentru Panteraa):

Tu ce parere ai despre astia cu temele? tongue

| Panteraa explică (pentru Castorul):

Si eu sunt de acord cu tine. Cred ca, cum ajung de la scoala se pun la calculator si nu mai ies devreme de la el. Apoi cand isi aduc aminte ca mai au si teme le pun repede pe site si scapa.

| Castorul a răspuns (pentru Panteraa):

Eu cred ca e mai nasol de atat: de cum le zice profesorul tema ei deja se gandesc "hmm, am 2 exercitii, deci va trebui sa dau vreo 3 sau 4 funde diseara ca sa imi fac tema" laughing

| Panteraa explică (pentru Castorul):

Exact laughing

| Castorul a răspuns (pentru Panteraa):

Ca o curiozitate, tu ce clasa esti? happy

| Panteraa explică (pentru Castorul):

14 ani. Calculeaza singur clasa laughing

| Castorul a răspuns (pentru Panteraa):

laughing Eu vroiam sa fac invers, sa stiu clasa ca sa calculez varsta big grin Da e mai bine asa laughing

| Panteraa explică (pentru Castorul):

laughing Citesc ganduri laughing

| Castorul a răspuns (pentru Panteraa):

Mai ai si alte puteri speciala? tongue

| Panteraa explică (pentru Castorul):

Nu prea laughing

| Castorul a răspuns (pentru Panteraa):

Atunci urmatoarea intrebaretongue
De unde esti? happy [daca vrei putem continua si pe mesaje private, nu neaparat aici on the phone

| Panteraa explică (pentru Castorul):

Suceava happy si nu conteaza unde vorbim

| Castorul a răspuns (pentru Panteraa):

Corect, intrebarea e...despre ce vorbim? big grin

| Panteraa explică (pentru Castorul):

laughing