| Cocki a întrebat:

V-ati facut temele pentru la scoala? Daca da la care?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Mi-am făcut câteva exerciţii pe care le aveam la engleză şi la latină. Acum, trebuie să termin de citit nişte cărţi şi să fac rezumate pe capitole.Tocmai am terminat de citit şi de povestit pe capitole Mara de Ioan Slavici, Maytrei de Mircea Eliade şi jumătate din cartea ''De veghe în lanul de secară'' de J.D. Salinger.
Mai am de citit şi de făcut fişe de lectură la ''Romanul adolescentului miop'' de Eliade,''Romeo şi Julieta'' de Shakespeare,''Ciocoii vechi şi noi'' de Nicolae Filimon şi primele 3 cărţi din Eneida la latina sad.
Un revelion fericit love struck!

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, la engleza happy. Doar atat am avut ca teme pentru vacanta si imi place engleza.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu.trebuie sa merg la biblioteca sa iau niste carti,sa le fac rezumat., dar saptamana asta nu a vn bibliotecara, dar mai sunt 2saptoh go on
Tu?

| BoAfan a răspuns:

La romana ata am avut

| cip11223 a răspuns:

Ce sunt alea teme de vacanta?