| AndreeaZM a întrebat:

Ce intelegeti :A iubi pe cineva iar aceea persoana sa te urasca?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E ceva destul de des intalnit, mai ales in viata mea. Pur si simplu, cum tu nu poti iubi pe oricine, asa si altii nu te pot iubi pe tine. Nu cred ca e vorba de ura, ci mai degraba de faptul ca nu va portiviti la caracter etc.

| sergiuvipera2014 a răspuns:

Inseamna ca esti plictisitor/plictisitoare esti mai demodata/demodat si app la tine nu e iubire adevarata e falsa..scz pentru raspunsul acesta dar asta e parerea mea acum fiecare crede ce vrea el