| Ex7R3aM47 a întrebat:

Daca ati afla ca mai aveti de trait 24 de ore din cauza apocalipsei, ce ati face in ultima voastra zi? Funda pentru cel mai bun raspunswinking.
P.S Scuzati categoria dar e cea mai accesata!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As cheltui tot ce am si mi-as satisface toate poftele

| DeeaMarry a răspuns:

As vorbi cu toate persoanele dragi mie si mi-as lua ramas bun de la ele. As lasa toate lucrurile puse la punct. M-as spovedi, poate chiar m-as casatori, si as petrece orele ramase cu iubitul meu.

| Demonull a răspuns:

Haha imi place intrebarea! Nu este necesar sa stiu ca mai am 24 de ore de trait, fac totul, traiesc totul ca si cum ar fi ultima zi.Mereu poate fi ultima cu sau fara apocalipsă.O sa iti spun ce m-a facut sa gandesc asa.In urma cu ceva timp am avut un accident urat de masina, vina totalmente a noastra.eram 4 persoane in masina cu 180 km la ora o curba gresita si gata.2 dintre noi au murit, soferul scaun cu rotile eu 2 zgarieturi.happyPoti muri din motive chiar stupide tocmai de asta, Carpe diem!

| Ex7R3aM47 explică (pentru Demonull):

Si eu am avut unul vina unui cioban prost! Iti lasase calu in mijlocu soselei.Eram cu tata in masina el nu a patit nimic eu doar eu mi-am spart putin capu.

| MegamortX a răspuns:

Nu aş face nimic. Ce rost ar mai avea să fac ceva? Oricum aş muri. Dacă aveam de făcut ceva important sau ceva ce miăam dorit mereu, aş fi făcut până atunci. Probabil aş sta şi aş aştepta să mor big grin.

| CandyღDulceata a răspuns:

Buna laughing)! Imi place intrebarea ta este amuzanta happy eu ce as face : mi as cheltui toti bani in cluburi ( pentru ultima oara sa ma simt bine laughing ) as manca ceva si apoi as astepta sa vina sfarsitu laughing))

| SweetyღGirl a răspuns:

Mas casatori cu ian somerhalder!rolling on the floor

| Demonull a răspuns (pentru SweetyღGirl):

Toate visati la Ian(Jan).

| SweetyღGirl a răspuns (pentru Demonull):

Mdeaa...laughing

| Sebastian98qw9 a răspuns:

1.As jefui o banca.2. Mias lua prietena sa ne distram si sa ne imbatam.3As merge cu 200km/h cu BMW-ul care l-am cumparat, si cam atatlaughing

| RanD0M a răspuns:

1.As sari cu parasuta de la 3000 m inaltime...2.As fura o masina rapida as face politia sa ma urmareasca, apoi mas intoarce sa intru in politie plrind viteza si ma arunc din masina...

| sorina18 a răspuns:

Pai mi-as cere iertare persoanelor carora le-am gresit,m-as impaca cu persoanele care sunt certata, le-as spune parintilor mei cat de mult ii iubesc, prietenei mele cele mai bune ca ii multumesc pentru tot ce a facut pentru mine si nu il ultimul rand cand il vad pe fostul meu prieten pe afara i-as spune cat de mult il iubesc si ca inca nu l-am uitat si ca nu il voi uita niciodata, mereu va ramane in inima mea, iar apoi l-as imbratisa pentru ultima oarasad