| anonim_4396 a întrebat:

dau funda de cateva saptamani imi simt urechia dreapta infundata, faza este ca si nara dreapta o simt infundata sus pot respira putin pe ea iar cand incerc sa suflu nasul simt ceva in urechia dreapta ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Esti racita si iti este infundat nasul iar cand suflii si se infunda si urechea, asa ca iti recomand sa stai cat mai mult in pat si sa bei ceai cald asa te vei desface si nu vei mai avea probleme.