| Myssteriusthanlife a întrebat:

dau funda si vot si la restul` vot

deci ai mei [mama si cu tata] vor neaparat sa ma dea la inot 8-) m-au zapacit eu am vrut la voley dar ce sa fac fie ca ei

eu sunt cam plinuta am 12 anni si vreau sa ma mai inalt si sa slabesc...

deci cu ce ma ajuta inotul cat de bun este si la ce este asa bun de i aud pe toti inot inot inot

Răspuns Câştigător
| Kitty77 a răspuns:

Eu am auzit si am si testat pe propria mea piele, adica eu toata vara am fost la piscina si am inotat, am inotat si pana la urma am un corp de invidiat.
Este adevarat ca inotul slabeste si e si sanatos. foarte sanatoswinking
Deci iti spun eu : asculta-ti parintii ca stu ei ce stiu.

Sper ca ti-am fost de folos. fundita?big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| Aimee_6013 a răspuns:

Inotul este cel mai complex sport. Iti ajuta fiecare particica din corp si in plus e si distractiv. In apa te simti libera si te asigur ca daca mergi nu o sa-ti para rau. In plus nu pierzi nimic si daca nu o sa-ti placa poti incerca si altceva. Succes

| Bibii_1200 a răspuns:

Eete foarte frumos voleiul, eu il paractic!
Am practicat si inotul, si da, este adevarat este foarte sanatos.
fundita?

| whiteOdrink a răspuns:

Inotul este bun pentru a slabi. si e mult mai frumos decat voleiul. Te sfatuiesc sa mergi la inot

| deea_7018 a răspuns:

Pai la inot te inalti.praktik este ca la baschet si voley.insa faci si muschibig grin. mie praktik imi pl mai mult inotulbig grin funda