| a întrebat:

de ce nu mai primesc funde?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Pentru ca userii n-au considerat raspunsurile tale cele mai bune.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsurile tale nu au fost pe măsura așteptărilor, se mai întâmplă și la case mari.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nu mai fi suparat/a.Trebuie sa fii bucuros/oasa ca ai facut un bine si ca cel mai probabil ti se va intoarce sub o forma sau alta. Daca respectivele persoane nu doresc sa acorde fundita este treaba lor, tu ai facut ce a depins de tine.Craciun Fericit! happy

| Konata a răspuns:

Buna, in primul rand ca sa primesti funde trebuie sa raspunzi corect la intrebari si in prmul rand nu trebuie sa le ceri. Cei care pun intrebarea sunt constienti ca trebuie sa dea funda cuiva asa ca trebuie a raspunzi cat mai bine posibil la cat mai multe intrebari, dar atentie! Nu trebuie sa rasopunzi in batere de joc sau asa, de dragul de a raspundehappy. Succes!

| explică (pentru Konata):

Pai nu. poti sa vezi unele dintre raspunsurile mele (de preferat cele mai lungi), sa vezi ca merita o funda amarata!

| Konata a răspuns (pentru ):

Nu poti sa pretinzi funde atunci cand vrei tu. Acela care pune intrebarea stie cand si cui trebuie sa-i dea funda si acest site este facut ca sa ajuti oamenii nu ca sa primesti funde. Eu am peste 300 si nu ma laud. Eu ajut perosanele acestui site doar de dragul de ai ajuta. Nu mai fa haz de necaz, fgandestete putinwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Konata):

Daca nu vroiai sa te lauzi, nu spuneai cate funde ai.

| Konata a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca tu ai fi inteles inntrebarea nu ai fi facut afirmatia aceasta. Am spus-o doar ca sa-i explic ca, chiar daca am multe funde, nu dau cont acestui lucru si eu ma fixez pe faprul ca trebuie sa ajut oameni, nu sa cersesc funde.

| Musique a răspuns:

Trebuie să dai răspunsuri cât mai bune, pentru fundă.
Baftă!

| Deliα a răspuns:

Ori nu au fost satisfacuti de raspunsul tau ori sunt rautaciosi si nu vor sa iti dea funda.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Poate nu ai oferit raspunsuri satisfacatoare unor intrebari puse de alti membri. Sper ca te-am ajutat!

| miky008 a răspuns:

E criza laughing)