| Suciu_Ekaterina_1992 a întrebat:

îmi poate spune și mie cineva ce însemna când visezi cu fosta prietena a iubitului. Am visat cu fosta lui iubita ca ne-am întâlnit și doar ne-am salutat. Semnifica ceva acest lucru? Va mulțumesc și o zi frumoasa sa aveți!

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Poate avea mai multe înțelesuri fie ești tu îngrijorată, fie prietenul tău încă are sentimente pentru fosta lui iubită.
Poate nu a uitat-o și încă se gândește la ea, poate că vorbește cu ea dar nu te teme vei afla curând.
Poate nu înseamnă nimic din tot ceea ce ți-am scris și înțelesul e altul.
Multă sănătate fericire și iubire, numai bine!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, nu semnifica nimic. Visele in general nu inseamna nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu înseamnă nimic.