| 孫燕姿 a întrebat:

Ma intrebam daca mai exista in romania persoane care sa asculte Cpop happy - stiu ca extista persoane care asculta Kpop si Jrock, am intalnim multe, dar nu am intalnit si fani Cpop.

23 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Eu una sunt fana ca-pop:Xdar cred ca exista si fani c-pop, ca am inteles ca se cauta dj c-pop pentru asiaworldfm deci asta inseamna ca sunt persoane ce ascult si acest gen de muzica

| analoveskorea a răspuns:

Off scuze pentru greseli, kpop*, asculta*

| PikaRawrr a răspuns:

Pentru cei care nu stiu Cpop este chinese pop!

| iHeartKpop a răspuns:

Sieu ascult cpop! imi place Fahrenheit si Super Junior M! cei mai tari!

| RuffledOwl a răspuns:

Eu ascult c-pop.
Unele melodii sunt chiar dragute...nu conteaza in ce limba e melodie pentru ca muzica însuși este o limba.big grin

| 인스피릿 a răspuns:

Eu ascult, dar numai 2 trupe (1 daca SuJuM nu se ia in considerare). Imi place Farenheit (multumita lui Jiro Wang xD Mi-a placut cum a jucat in ISWAK si TKA asa ca am cautat mai multe despre el si-am dat de Farenheit).
Pe youtube este un channel oficial Cpopromania sau ceva de genul.

| s3xy0girl20 a răspuns:

Nu stiu am o prietena care ask kpop ft mult dar nu cpop...eu personal refer muzica house, dancebig grin

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Si eu sunt cu Kpop-ul big grin

| 孫燕姿 explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

esti baiat? si mi-am dat seama dupa caracterele in coreana. insa intrebarea mea a fost daca asculta cineva c-pophee hee

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru 孫燕姿):

Eeee..trebuia sa ma bag si eu cumva in seama laughing

Si da..sunt baiat smug

| 孫燕姿 explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

laughing mi se parea putin ciudat sa vad un baiat cu kpop, fara suparare. pana acum am intalnit doat tipe; dar, hey, descopar si eu ceva nou big grin

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru 孫燕姿):

Eu sunt un specimen mai rar rolling on the floor, ciudatenia de minerolling on the floor

| 孫燕姿 explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Hey! n-am spus asta! laughing stai linistit, ca asa te integrezi prin MULTE grupuri de tipe big grin

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru 孫燕姿):

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorooo vai "tipa" de minelaughinglaughing
nu ma mai pot opri din ras acum laughing))...rad ca prostu noaptea laughinglaughing

| 孫燕姿 explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Tot nu intelegi ce vreau sa spun. in fine, cel putin ti-am "inveselit" noaptea big grin

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru 孫燕姿):

Eu imi "inveselesc" noptile de fiecare data rolling on the floor..eu rad si de la un deget..om mai bolnav ca mine nu existabig grin

| 孫燕姿 explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Tu ai spus-o! laughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru 孫燕姿):

Hai ca devin deja penibil(de parca nu eram)... apropo c-pop probabil ca este chinese pop nu?big grin

| 孫燕姿 explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Da, este chinese pop;

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru 孫燕姿):

Tarebig grin...Hai ca ma duc si eu ca vad ca TPU se transforma in messrolling on the floor
Noapte buna si toate cele bune!happy..Ne mai auzim pe TPU Messengerrolling on the floor

| 孫燕姿 explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

laughing no bine, noapte buna.

| 孫燕姿 explică:

Dap, stiu contul` de youtube, e AllCpopRomania2 (:

| Aiko_5488 a răspuns:

Cunosc o fata fana c-pop, are si un forum dedicat trupei HIT5 http://hit5-romania.forumz.ro/