| GreatlyGeoy a întrebat:

stiu ca am mai pus intrebarea asta dar nici acum nu am primit raspuns: Stiti niste mesaje smechere pentru facebook covers preferabile in engleza gen: "Sick of struggling, tired of trying, yeh i'm smiling, but inside i'm dying" si daca stiti niste statusuri fericite gen: "I am very, very, very happy! Don't disturb the happy" vreau sa fie fericite, pentru ca si eu sunt fericita....VA ROG CACI AM MARE NEVOIE, DAU Funda LA CELE MAI FRUMOASE!

Răspuns Câştigător
| Skm a răspuns:

»Life is an opportunity, benefit from it. Life is beauty, admire it. Life is a dream, realize it.♥

~Life is too short to let someone make you miserable. Remember, someone can only make you unhappy if you give them the power to do so.winking

» I smile when I look at you. I get butterflies when I talk to you. I feel fireworks going off when I kiss you.♥

• Dear Facebook, sometimes I need more than 140 characters to describe happiness on my mind love struck

2 răspunsuri:
| Regizorul a răspuns:

Tu nu esti fericita ci esti disperata dupa atentie fiindca nu o primesti....nu o sa ajungi mai desteapta sau populara daca bagi la status un rahat de refren in engleza sau mai stiu eu ce.
Iesi pe afara si distreazate, facebookul deja a distrus generatia asta transformand-o in zombieland

| GreatlyGeoy explică (pentru Regizorul):

Da, ai dreptate! De unde imi stii secretul? Sunt un zombie prost si fara viata sociala care nu este popular si nu primeste atentie si este destul de prost incat sa-si dea seama ca "distreazate" se scrie de fapt distreaza-te! Si daca n-ai citit intrebarea bine sau nu stii sa o citesti am scris clar ca sunt fericita: chiar crezi ca as fii fericita daca nu as primi atentie si eram o nepopulara proasta care nu stie sa se distreze? Du-te si jigneste pe altcineva in alta parte pentru ca nu ti-a dat fundita.