| Eme_Ema_1983 a întrebat:

Hey TPU,
Unde pot gasi raspunsurile corecte (joc sweet flirt)
Dar sa fiu in romana ca eu am gasit numai in engleza si nu ma prea pricem...(daca jucati si voi sweet flirt as vrea sa stiu si eu cum va cheama)
Vreau sa mai zic ca as vrea afinitate mare si cu castiel dar si cu nathaniel
PS:dau funda
-

4 răspunsuri:
| KittyCriss a răspuns:

Buna, si eu joc Sweet Flirt. Fii atenta, pe youtube e un canal, Dani și Atât, uite link-ul: https://www.youtube.com/channel/UClfxwxdWWnuS92C_oNZJ4WA joaca acest joc de la inceput si are un site, din pacate in engleza, cu "raspunsurile corecte" asa cum le numesti tu si pentru ca site-ul e in engleza, si nu toata lumea stie engleza, el se filmeaza jucand sweet flirt si dand raspunsurile bune, scrise pe acel site. Dar sa stii ca nu foloseste site-ul de la bun inceput asa ca ai grija... Chiar si asa inainte sa ma uit la el avam o afinitate foarte scazuta cu Castiel iar acum mi-am facut alt cont in care am afinitatile mari cu toti asa ca...;). Sa sti ca gasesti mai repede daca cauti pe youtube decat pe google. si numele meu este KittyCriss - un cont si cel de-al doile, unde sunt mai la inceput si ti-am zis ca am afinitati mari cu toti este Myaumichan, sper ca te-am ajutat

| Eme_Ema_1983 explică (pentru KittyCriss):

Da mersi mult dar de curând am găsit un site cu raspunsuri si tiam trimis cerere mă cheama Eppie Se citește epi.

| KittyCriss a răspuns (pentru Eme_Ema_1983):

Ok, ma bucur... ce site ai gasit? Vreau si eu laughing)

| Eme_Ema_1983 explică (pentru KittyCriss):

My candi in love

Întrebări recente