| anonim_4396 a întrebat:

Voi va considerati rasisti?

35 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fiindca eu stiu ca toti oamenii sunt la fel.

| RAY a răspuns:

Consider ca adevarul nu te poate face rasist sau antisemit, sunt popoare superioare si popoare inferioare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. urasc doar tiganii

| Mayhem666 a răspuns (pentru suntserios):

Pai si asta nu tot rasism este?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu, e antisemitism big grin

| suntserios a răspuns (pentru Mayhem666):

Eram usor ironic

| untu a răspuns (pentru suntserios):

De ce urasti tiganii? Ce v-au facut? Dar nu toti tiganii sunt asa la fel, dar sunt si unii care muncesc din greu!

| suntserios a răspuns (pentru untu):

Dar... intr-un procent de 2% sunt si tigani care muncesc si s au civilizat. Sa le zicem rromi alora ...restul sunt tigani

| Drimmero a răspuns:

Cum as putea sa am boala pe negrii,,cand legenda vie a lui Arsenal e un jucator de culoare? Cat despre rromi,exista oameni si oameni,am cunoscut mai multe tipare de la ei,,ne-au cam facut de ras,dar prin tigani se inteleg si altii,daca gloata aia de prostie a lor n-ar fi mare,as respecta un procent mai mare al etniei lor.
Cat despre negrii,, prea multa victimizare din partea lor, cu rasismul. Daca il faci negru, faci tu puscarie, dar un negru daca e mandru ca e negru, e apreciat si albii mereu trebuie' sa lase capul aplecat. Sunt microbist si rasismul e in floare in fotbal, sunt impotriva lui si respect omul care e om!

| LoveSleep a răspuns:

Da, Flory dragă, ești țigancă.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Eu ma pot considera ''tiganca'', doar pentru ca sunt creola si nu sunt o galbejita? Intreb si eu...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai nici eu nu sunt galbejit, dar spre deosebire de tine, eu nu sunt creol, ci sunt mai albinos laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Aici nu era vorba de tine ci de mine. Deci, o persoana creola, poate fi considerata ''tiganca''?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu. Cel putin asa cred eu.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Cel putin, tu iti folosesti creierul in a face deosebiri. Bun baiat! happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu imi folosesc creierul in a face oricewinking dar mersi happy

| Felys a răspuns:

Da,foarte,urasc tiganii, mai nou arabii ca vad ca numai rau fac, in schimb admir asiaticii pentru seriozitatea lor, in special coreenii

| untu a răspuns:

Nu! Pentru ca consider ca toti oamenii indeferent de rasa si etnie suntem la fel!

| Clorox a răspuns:

Putin!

| syd2 a răspuns:

Sunt reincarnatia lui Mao Zedong

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Nu sunt rasist la modul ala.
Nu urasc nicio rasa, ba chiar negrii imi plac ca au intemeiat hip hopul si respect japonezii pentru cultura lor.
Doar ca consider ca e doar atat.Respect.

Cand vine vorba de relatii intra-rasiale:Am una dintre cele mai mari scarbe si sunt extrem de anti.E o nenorocire pentru integritatea rasei tale.Pentru ca e normal, ca daca respect toate rasele sa mi-o respect mai mult pe a mea si sa nu mi-o stric.
Dar conceptul ca toti suntem oameni, a adus la distrugerea culturii europene.Toti suntem oameni, asa e.Doar ca, daca tu esti roman alb si te **** cu un negresa, iese un mulatru.Care ce e? E roman sau african? Din ce cultura face parte? Din amandoua, exact.Nu e bine si conceptul asta aduce numai nenorociri.

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

Ai o poza cu Hitler deasupra patului?

| Deaad a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cu svastika, sigur.

| anonim_4396 explică (pentru Deaad):

Totul sau nimic. Bun baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu urasc ungurii.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?
Trebuie sa existe un motiv, nu?

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Pai oare de ce? E normal ca in centrul tarii noastre sa se vorbeasca ungureste si sa se ceara autonomia Tinutului Secuiesc?

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Http://psnews.ro/......cuiesc.jpg

Ti-ar placea ca harta tarii noastre sa arate asa?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu mi-ar placea laughing

| August99 a răspuns:

Nu

| TheKingBacca a răspuns:

Uite ce avatar "negru" are AnimLover.

| nuestenimic a răspuns:

Asculta daca tu ai merge in alta tara si ai fi discriminat pentru nationalitatea ta cum te-ai simti si si cei care sunt rasisti ce castiga din asta poti sa-mi raspunzi

| Mayhem666 a răspuns (pentru nuestenimic):

Nu stiu ce legatura are asta cu intrebarea, dar in fine.
Plus ca probabil tu ai considerat ca eu sunt rasist. Nu, nu sunt rasist in caz ca te intrebai.

| TheGirlInBlack a răspuns:

Nu