| わたなべ久美子 a întrebat:

Voua vi se pare normal ca un baiat sa traga intr-o fata sau sa o pipaie fara voia ei?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In nici un caz, e mitocanie si proasta crestere!

| Urzi23 a răspuns:

Ala este un primitiv care venea cu iubita tiris de par la pestera.

| Chris a răspuns:

Categoric nu. Este un gest grosolan, care evidentiaza lipsa de educatie. Totusi, nu am inteles la ce te-ai referit cand ai spus "sa traga intr-o fata". Poate vei reveni cu o explicatie. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este o joaca si fetei ii face placere nu este nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru nici una dintre ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce calibru sa traga? Cu 9 mm, sau cu munitie pentru MR4? laughing

| わたなべ久美子 explică:

Adica sa o loveasca cu pumnu, palma oricum mz