| HelpMeNow a întrebat:

vreau sa iau niste suplimente pentru cresterea in masa musculara, ce credeti ca este mai bun?
M-am gandit la Pro Gainer

1 răspuns:
| claudiua a răspuns:

Degeaba ai muschi mari cat casa daca nu îi ai fibrati.De ex unu cu 6pack si cu bila de 60 poate sa ridice mult mai greu un obiect decat un om care are burta mare si e plin de grasime, dar are muschi mult mai fribrati decat un culturist.Si in Roma, crezi ca in Coloseum se luptau culturisti? Nu.Se luptau gladiatori mari si bine facuti. Asa ca lase prostiile astea ca nu iti fac bine deloc